• OTORYNOLARYNGOLOGIA DZIECIĘCA. DIAGNOSTYKA I LECZENIE, G.R. LICAMELI, D.E. TUNKEL

200.00 -12% 176.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
200
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2 - 5 dni roboczych
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
InPost Kurier 14
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność Mało
ISBN 9788361104940

Otorynolaryngologia dziecięca: Diagnostyka i leczenie poświęcona jest postępowaniu farmakologicznemu oraz operacyjnemu w przypadku najczęściej występujących i najbardziej wymagających stanów klinicznych z tak gwałtownie rozwijającej się dziedziny, jaką jest otorynolaryngologia dziecięca. Przejrzyste, zwięzłe rozdziały dostarczają istotnej liczby informacji przydatnych specjalistom w praktyce klinicznej. Z kolei specjalizanci mogą potraktować tę książkę jak podręcznik i korzystać z niej podczas stażu na oddziałach otorynolaryngologii dziecięcej.

Główne zalety książki
• Książka dostarcza informacji na temat opartego na dowodach naukowych postępowania w przypadku zapalenia zatok oraz zapalenia ucha środkowego u dzieci
• Uwzględniono w niej współcześnie obowiązujące trendy oceny niedosłuchu czuciowo-nerwowego i wszczepiania implantów ślimakowych
• Opracowanie zawiera aktualny przegląd informacji poświęconych ocenie i rekonstrukcji dróg oddechowych

Autorzy tomu, uznawani za ekspertów w dziedzinie otorynolaryngologii dziecięcej, zawarli w nim informacje kliniczne, nowe spojrzenia na diagnostykę różnicową oraz najnowsze metody diagnostyczne i schematy leczenia w formie, która jest przystępna dla specjalizantów, lekarzy klinicystów i specjalistów opiekujących się chorymi dziećmi.

Greg R. Licameli, M.D., M.H.C.M., F.A.C.S. pełni funkcję Assistant Professor of Otology and Laryngology w Harvard Medical School oraz Attending Surgeon, Department of Pediatric Otolaryngology w Children’s Boston Hospital, MA, USA.

David E. Tunkel, M.D., F.A.A.P., F.A.C.S. pełni funkcję Associate Professor of Otolaryngology – Head and Neck Surgery, Pediatrics and Anesthesiology – Critical Care Medicine w Johns Hopkins School of Medicine oraz Director of Pediatric Otolaryngology w Johns Hopkins Hospital, Baltimore, MD, USA.

INFORMACJE DODATKOWE

Rok wydania 2015
Format 200x265 cm
Autor Greg R. Licameli, David E. Tunkel
Redaktor wydania polskiego prof. Jarosław Szydłowski
Wydanie 1
Liczba stron 224
ISBN 978-83-61104-94-0
Oprawa Twarda
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.