• ENDOKRYNOLOGIA NUKLEARNA. PICIU

200.00 -12% 176.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
200
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2 - 5 dni roboczych
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
InPost Kurier 14
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność Mało
ISBN 9788364737459

Choroby endokrynologiczne często są polem walki, na którym powodzenie terapii zależy od współdziałania zespołu oraz owocnej współpracy z lekarzami różnych specjalizacji: endokrynologami, lekarzami medycyny nuklearnej, chirurgami, onkologami, radiologami, patomorfologami itp. 

Spektakularny rozwój technologii i aparatury medycznej stworzył dzięki nowym procedurom medycyny nuklearnej możliwość polepszenia jakości opieki medycznej. Dziedziny, które szczególnie na tym skorzystały to obrazowanie hybrydowe z PET/TK i SPECT/TK oraz terapia radioizotopowa. Możliwość powiązania informacji fizjologicznych i anatomicznych dzięki obrazowaniu hybrydowemu w dużej mierze poszerzyła zakres informacji dostępnych w leczenia pacjentów. 

Książka jest podzielona na dwie części: pierwsza obejmuje ogólne informacje z zakresu medycyny nuklearnej z uwzględnieniem także głównych zasad fizyki jądrowej; druga część dotyczy zastosowania medycyny nuklearnej w diagnostyce oraz terapii endokrynologicznej i jest ułożona z uwzględnieniem podziału na narządy i jednostki chorobowe. Książka ta ma być wsparciem dla endokrynologa, przedstawiając w sposób łatwy do zrozumienia, zwięzły i syntetyczny zastosowanie medycyny nuklearnej w codziennej praktyce endokrynologicznej.

 

Rok wydania 2015
Format 178 mm x 254 mm
Autor Doina Piciu
Redaktor wydania polskiego prof. dr n. med. Marek Dedecjus
Wydanie 1
Liczba stron 248
ISBN 9788364737466
Oprawa Twarda
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.