• Biblioteka Chirurga Onkologa. Tom 22. Rak trzustki

250.00 -17% 207.50
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
250
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2 - 5 dni roboczych
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
InPost Kurier 14
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność Mało
ISBN 9788367091282

Wyniki leczenia chorych na raka trzustki są nadal złe. Późne rozpoznanie, niedostateczna diagnostyka czy niska jakość leczenia to w mojej opinii najważniejsze przyczyny tego stanu.
Wczesne wykrycie raka trzustki zależy od pacjenta oraz od lekarza, ten pierwszy może długo ukrywać niepokojące objawy, ten drugi w porę nie zareagować i opóźnić diagnostykę, w szczególności wykonanie wielofazowej tomografii komputerowej.
Wielospecjalistyczny zespół profesjonalistów, współautorów tej książki, znakomicie wspomaga chirurga w leczeniu tego jednego z najbardziej agresywnych nowotworów, jednak to chirurgia pozostaje nadal najważniejsza w walce z tym nowotworem. Pod warunkiem, że jest to chirurgia profesjonalna, dokładna, zweryfikowana przez onkologa i patologa, a nie obliczona na wykazanie procedury.
Niniejsza książka jest o dążeniu do spersonalizowanego podejścia do każdego chorego na raka trzustki, które jest podstawą do poprawy wyników leczenia pacjentów z tym nowotworem. Bez precyzji chirurgicznej, o którą trudno w czasach niedoszacowanej procedury, bez wiary chirurga w swoje umiejętności, nie będzie poprawy w leczeniu chorych.
Jestem głęboko wdzięczny zaproszonym przeze mnie ekspertom, którzy poprzez zwrócenie uwagi w kolejnych rozdziałach na jakość leczenia chorych na raka trzustki, wskazali drogę do poprawy wyników leczenia tej grupy pacjentów.
O tym jest ta książka.

Moim Nauczycielom Chirurgii
Sławomir Mrowiec

  • Format: 15.6x23.2cm
  • Autor: Arkadiusz Jeziorski
  • Objętość:332
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2022
  • Wydawca: Via Medica
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.