• Techniki chirurgiczne w laryngologii

Brak towaru
240.00 -10% 216.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
240
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2 - 5 dni roboczych
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
InPost Kurier 14
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność Brak towaru
ISBN 9788363367183

Książka „Techniki chirurgiczne w laryngologii” wypełnia istotną lukę pośród współczesnych podręczników do otolaryngologii: stanowi wszechstronne opracowanie dotyczące chirurgii krtani, mogące służyć lekarzowi do przygotowania się do przeprowadzenia operacji. Zawiera jasne opisy krok po kroku procedur chirurgicznych właściwych dla szeregu zaburzeń głosu i górnych dróg oddechowych.


- Ten napisany przez uznanych specjalistów atlas chirurgiczny opisuje krok po kroku poszczególne etapy różnych procedur z zakresu chirurgii krtani – zarówno z kategorii fonomikrochirurgii, jak i chirurgii szkieletu krtani.
- Podaje wszelkie niezbędne informacje medyczne na temat rozmaitych zaburzeń głosu, dzięki czemu procedury chirurgiczne są ujęte w odpowiednim kontekście.
- Zawiera liczne ilustracje, w tym schematyczne ryciny, które pokazują wszystkie etapy zabiegu i pomagają uwydatnić trudne trójwymiarowe aspekty anatomii.
- Opisuje wskazania, opiekę pooperacyjną i powikłania, dzięki czemu daje chirurgowi pełen zakres informacji potrzebnych przez cały okres opieki nad pacjentem.

Jest to wyjątkowy przewodnik, szczegółowo i w usystematyzowany sposób opisujący procedury z zakresu chirurgii krtani: stanowi podręczne i zrozumiałe źródło informacji dla wszystkich chirurgów zainteresowanych tą dziedziną.

 

Autorzy: Clark A. Rosen, C. Blake Simpson
Redaktor naukowy wydania polskiego: Prof. dr hab. n. med. Henryk Skarżyński
Oprawa twarda
Objętość: 368 stron
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.