• Neuromasaż. Zdrowie i estetyka twarzy

89.00 -10% 80.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
89
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2 - 5 dni roboczych
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
InPost Kurier 14
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność Mało
ISBN 9788394193799

Neuromasaż. Zdrowie i estetyka twarzy. stanowi wartościowe źródło wiedzy zarówno praktycznej, jak i teoretycznej z zakresu zaburzeń czynności tkanek miękkich, układu nerwowego oraz kostnego w rejonie głowy i szyi. Autorka, przedstawiając w swojej pracy złożoność patogenezy zaburzeń w obrębie twarzy, zwraca szczególną uwagę na potrzebę współpracy w interdyscyplinarnym zespole leczniczym. (….)

Zapoznając się z treścią niniejszej monografii, dostrzegam spójność pomiędzy utrzymaniem symetrii twarzy i prawidłowej ruchomości tkankowej, a prawidłowym balansem całego ciała. Na dobrze opracowanych fotografiach ukazano istotny wpływ technik neuromasażu nie tylko na estetyczny wymiar symetrii twarzy, ale i prawidłową pracę układu nerwowego czy stomatognatycznego.

Polecam lekturę tej pozycji zarówno kosmetologom, którzy w praktyce zabiegowej wykorzystują wielokierunkowe podejście do zdrowia, ale także fizjoterapeutom czy osteopatom – którzy, choć znają techniki rozluźniania mięśniowo-powięziowego, techniki stawowe, czaszkowe, z ciekawością mogą spojrzeć na problem przeczulicy skóry głowy i twarzy pod kątem walorów estetycznych wykonywanych zabiegów. Wartości te mogą dodatkowo stanowić motywację dla pacjentów z zaburzoną czynnością nerwów czaszkowych do codziennej autoterapii.

dr hab. Sławomir Marszałek

dyplomowany osteopata, fizjoterapeuta,

Prezes Towarzystwa Osteopatów Polskich

  • Autorzy: Sława Połoczańska-Godek
  • Format: 20,5x27,5
  • Objętość: 127
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2021
  • Wydawca: Wydawnictwo WSEiT
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.