• Diagnostyka laboratoryjna z elementami biochemii klinicznej wyd.5

199.00 -11% 177.11
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
199
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2 - 5 dni roboczych
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
InPost Kurier 14
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność Duża dostępność
ISBN 9788366960824

Rozwój nauk medycznych, w tym medycyny laboratoryjnej  znajduje odzwierciedlenie także w obecnym, piątym wydaniu podręcznika Diagnostyka laboratoryjna z elementami biochemii klinicznej. Zostało ono wzbogacone o rozdziały/podrozdziały na temat diagnostyki mikrobiologicznej, chorób układu nerwowego i niepłodności, a pozostałe treści podręcznika – uaktualnione i uzupełnione, m.in. o opis zastosowań badań molekularnych.

Medycyna jest obecnie w większym niż dotychczas stopniu grą zespołową. Lekarze mają do dyspozycji potężne narzędzia diagnostyczne, w tym rosnącą liczbę badań laboratoryjnych. Optymalne wykorzystanie tych ostatnich w praktyce klinicznej wymaga od lekarzy odpowiedniej wiedzy i bieżącej współpracy z diagnostami laboratoryjnymi, którzy są do tego właściwie przygotowani.

Wierzymy, że nasz podręcznik dobrze wpisuje się we współczesną diagnostykę laboratoryjną i praktykę kliniczną. Dostarcza studentom kierunku lekarskiego i lekarzom wiedzy potrzebnej do właściwego doboru badań laboratoryjnych oraz rozumienia, interpretacji i wyciągania wniosków z ich wyników, a także zapoznaje ich ze współczesną metodyką tych badań. Z kolei studenci analityki medycznej i diagności laboratoryjni znajdą w nim informacje niezbędne w codziennej pracy, w tym w laboratoryjnej interpretacji wyników oraz rozmowach z lekarzami w ramach konsultacyjnych funkcji medycznych laboratoriów diagnostycznych. Staraliśmy się także dostarczyć w podręczniku wiedzy w zakresie przydatnym dla osób przygotowujących się do egzaminu specjalizacyjnego z medycznej diagnostyki laboratoryjnej.

Z Przedmowy

Prof. dr hab. med. Bogdan Solnica
Prof. dr hab. med. Aldona Dembińska-Kieć
Prof. dr hab. med. Jerzy W. Naskalski

  • Autorzy: Solnica B., Dembińska-Kieć, A. Naskalski J.W.
  • Format: 21.0x27.0cm
  • ISBN: 9788366960824
  • Objętość: 1088
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2022
  • Wydawca: Edra Urban & Partner
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.