• DENTOLEK CZYLI JAK ZDAĆ LEKARSKO-DENTYSTYCZNY EGZAMIN KOŃCOWY (LDEK) + SUPLEMENT

170.00 -29% 120.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
170
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2 - 5 dni roboczych
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
InPost Kurier 14
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność Mało

DENTOLEK CZYLI JAK ZDAĆ LEKARSKO-DENTYSTYCZNY EGZAMIN KOŃCOWY (LDEK)

+

SUPLEMENT DentoLek czyli jak zdać Lekarsko-Dentystyczny Egzamin Końcowy (LDEK)

+

SUPLEMENT 2. Pytania z Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego (LDEK)– sesja luty 2018 

 

 

DentoLek został napisany z myślą o wszystkich tych, którzy chcą zdać LDEK – najważniejszy egzamin dla studentów i absolwentów wydziałów lekarsko-dentystycznych – i uzyskać jak najwyższy wynik.

Redaktorzy książki zebrali i usystematyzowali pytania pochodzące z egzaminów z lat 2008–2017. Wszystkie one zostały staranie przejrzane, wybrane i poukładane w odpowiednie grupy tematyczne, dzięki czemu nauka staje się zdecydowanie łatwiejsza. Dodatkowo w książce znalazły się pytania autorskie.

W DentoLeku oprócz pytań zamieszczono również komentarze uzupełniające. Dla ułatwienia znajdują się one na marginesach, tak aby łatwo można je było odnaleźć. Komentarze mają na celu usprawnienie procesu uczenia i szybką powtórkę wybranych zagadnień. 
W książce zawarto pytania z dziedzin stomatologicznych i ogólnych, takich jak orzecznictwo, zdrowie publiczne, bioetyka oraz prawo medyczne. Książka uwzględnia też aktualne wytyczne ERC z 2015 roku.

Cena dotyczy książki wraz z dwoma suplementami.

Suplementem 1 - Pytania z Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu końcowego – sesje luty i wrzesień 2017, który zawiera 181 nowych pytań pogrupowanych tematycznie oraz klucz odpowiedzi. W suplemencie znajdziecie także Państwo erratę do książki DentoLek.

Suplement 2 - Pytania z Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu końcowego – sesja luty 2018, który zawiera 125 nowych pytań pogrupowanych tematycznie oraz klucz odpowiedzi.

Jeżeli chcesz usystematyzować swoją wiedzę do LDEK-u, ta książka z pewnością Ci w tym pomoże.

Rok wydania 2017
Format 162 x 235 mm
Autor Michał Kaczmarek i Victoria Perovic-Kaczmarek
Liczba stron 886
Oprawa Miękka

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.