• CHOROBY ŻYŁ I NACZYŃ LIMFATYCZNYCH

550.00 -9% 500.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
550
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2 - 5 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
InPost Kurier 0
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność Mało
ISBN 9788365946973

Podręcznik Handbook of Venous and Lymphatic Disorders, po raz pierwszy opublikowany w 1996 r., stał się najważniejszym punktem odniesienia dla chirurgów, fl ebologów, angiologów, dla przedstawicieli zawodów medycznych zajmujących się chorobami naczyń krwionośnych, leczeniem ran, dla lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, pielęgniarek opiekujących się chorymi z chorobami naczyń krwionośnych, fizjoterapeutów i stażystów zaangażowanych w diagnostykę i leczenie chorób żył i układu limfatycznego. Korzystając z doniesień medycyny opartej na faktach, podręcznik ten kompleksowo przedstawia problemy związane z chorobą żylakową, ostrą zakrzepicą żył głębokich, zakrzepowym zapaleniem żył powierzchownych, zatorowością płucną, przewlekłą niewydolnością żylną, owrzodzeniami żylnymi i specjalnymi schorzeniami układu żylnego, takimi jak: zespół Maya-Thurnera, przekrwienie żylne miednicy i zespół górnego otworu klatki piersiowej typu żylnego.
Szczegółowo omówiono zasady diagnostyki i leczenia urazów żył, malformacji naczyniowych, obrzęków limfatycznych, chłonkotoków i innych chorób układu chłonnego. Nowe wydanie podręcznika zostało w całości zaktualizowane, co pozwoliło na dostosowanie zawartej w nim wiedzy do aktualnych programów szkolenia i odzwierciedlenie ogromnego postępu, jaki dokonał się w dziedzinie małoinwazyjnych przezskórnych zabiegów wewnątrznaczyniowych.

Podręcznik Handbook of Venous and Lymphatic Disorders został napisany przez międzynarodowy zespół wybitnych ekspertów w dziedzinie chorób żył i układu limfatycznego, w tym przez liderów i międzynarodowych członków American Venous Forum. Redaktor i czterech współredaktorów w przeszłości byli prezesami American Venous Forum.

Główne zalety podręcznika
- Prezentacja najnowszych wytycznych opartych na dowodach naukowych oraz praktycznych algorytmów diagnostycznych i terapeutycznych, zgodnie z zaleceniami American Venous Forum
- Zapewnienie w pełni zaktualizowanego zakresu wiedzy z naciskiem na nowe techniki wewnątrznaczyniowe, w tym ablację laserową lub ablację prądem o częstotliwości radiowej, skleroterapię płynem lub pianą, embolizację klejem cyianoakrylowym i ablację mechaniczno-chemiczną, przezcewnikową trombolizę celowaną, stenty żylne
- Kolorowe ryciny i fotografie

 

Rok wydania: 2020
Format: 210x297
Autor: Peter Gloviczki
Redaktor wydania polskiego: Piotr Andziak, Tomasz Zubilewicz
Liczba stron: 888
Oprawa: Twarda
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.