• Ultrasonografia w ginekologii i położnictwie

357.00 -3% 347.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
357
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2 - 5 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
InPost Kurier 0
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność Mało
ISBN 9788362690473

"Ultrasonografia w ginekologii i położnictwie" zawiera aktualny stan wiedzy oraz praktycznych wiadomości z prenatalnej diagnostyki ultrasonograficznej. Publikacja skierowana jest do studentów, lekarzy specjalizujących się oraz specjalistów na różnych etapach zawodowego zaawansowania. Książka przedstawia zagadnienia dotyczące praktycznej diagnostyki ultrasonograficznej wad rozwojowych płodu, rozpoznawania wad genetycznych, nowoczesnej diagnostyki ginekologicznej oraz standardów badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii.
Zamieszczone ponad 2500 zdjęć ultrasonograficznych wykonanych przez autora oraz schematy diagnostyczne nadają publikacji praktyczny i niepowtarzalny edukacyjny charakter – „nauka obrazami”. 
Publikacja jest zbiorem złożonym z praktycznej wiedzy z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej w położnictwie i ginekologii oraz najnowszej dokumentacji techniki obrazowej 2D i 3D. Uzupełniona jest wybranymi i zmodyfikowanymi zagadnieniami zawartymi w poprzednich publikacjach: "Badania dopplerowskie i ultrasonograficzna diagnostyka prenatalna", "Ultrasonografia prenatalna twarzoczaszki i aberracji chromosomowych" oraz "Praktyczna ultrasonografia w położnictwie i ginekologii".
Intencją książki jest zachowanie charakteru praktycznego przewodnika z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej, stanowiącego kontynuację i rozwinięcie myśli twórców i nestorów światowej i polskiej ultrasonografii w położnictwie i ginekologii: prof. Kyprosa Nicolaidesa, Seamundura Gudmundssona, prof. Povilasa Slodkieviciusa, prof. Torvida Kiseruda, prof. Marka Spaczyńskiego, prof. Jacka Brązerta, prof. Krzysztofa Szaflika, prof. Romualda Dębskiego oraz prof. Mirosława Wielgosia.

  • Autorzy: prof. dr hab. n. med. Marek Pietryga
  • Format: 23.5x28.0cm
  • Objętość: 668
  • Oprawa: Twarda
  • Rok wydania: 2020
  • Wydawca: Exemplum
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.