• Praktyka osteopatii czaszkowo-krzyżowej (Tomy 1-4)

695.00 -10% 625.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
695
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2 - 5 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
InPost Kurier 0
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność Mało
  • W zestawie
PRAKTYKA OSTEOPATII CZASZKOWO-KRZYŻOWEJ TOM III
159.99
Ilość: 1 szt.
PRAKTYKA OSTEOPATII CZASZKOWO-KRZYŻOWEJ TOM II
159.99
Ilość: 1 szt.
Praktyka osteopatii czaszkowo-krzyżowej Tom 1
159.99
Ilość: 1 szt.
Praktyka osteopatii czaszkowo-krzyżowej Tom 4
159.99
Ilość: 1 szt.

Praktyka osteopatii czaszkowo-krzyżowej autorstwa Torstena Liema jest pierwszym wydaniem tego dzieła w języku polskim. Nie tylko zawiera kompendium współczesnej wiedzy na temat osteopatycznych technik czaszkowo-krzyżowych, lecz także obszernie przedstawia zagadnienia diagnostyki i dysfunkcji w obszarze czaszki oraz przylegających struktur, które mogą mieć powiązania z odległymi cześciami w całym ciele.

Autor prezentuje nowatorskie podejście terapeutyczne oparte jednak na niezmiennych, fundamentalnych założeniach i koncepcji osteopatii, wyrażonych przez Andrew Taylora Stilla, Williama Garnera Sutherlanda i Violę M. Frymann. Ze względu na to, że człowiek jest jednością, osteopatia czaszkowo-krzyżowa odgrywa ważną rolę w integracji podczas leczenia osteopatycznego.

Każdy z czterech tomów zawiera dużą dawkę wiedzy teoretycznej, a także opis praktycznych umiejętności. W niniejszej publikacji znalazły się też istotne informacje dotyczące diagnostyki i dysfunkcji osteopatycznej oraz stosowania technik. Tomy są  bogato ilustrowane, co zapewnia dużą przejrzystość i znacznie ułatwia zrozumienie oraz opanowanie zawartych w niej treści.
Mamy nadzieję, że wszystkie tomy Praktyki osteopatii czaszkowo-krzyżowej staną się istotną pomocą nie tylko dla osteopatów, lecz także dla osób reprezentujących inne specjalności zawodów medycznych.

 

  • Autorzy: Torsten Liem
  • Format: 19.0x27.0cm
  • Objętość: 1049
  • Oprawa: Twarda
  • Rok wydania: 2022
  • Wydawca: Medpharm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.