• Jania i Iwo. Opowieść o przyjaźni

Autor Małgorzata Roman-Zakrzewska
Rok wydania 2025
Oprawa twarda
Wydawnictwo Literówka
Stron 128
32.13
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2 - 5 dni roboczych
Cena przesyłki 13.5
Paczkomaty InPost 13.5
InPost Kurier 17
Kurier DHL 19.7
Dostępność Mało
ISBN 9788395815980

Tekst został wybrany do kategorii "Praca zauważona" w VI edycji Konkursu Literackiego im. Astrid Lindgren, na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży, przez Organizatora Konkursu, Fundację "Cała Polska Czyta Dzieciom"

Jania i Iwo mają siedem lat i znają się od zawsze. Za chwilę pójdą do pierwszej klasy. Ta relacja przynosi obojgu wiele wzruszeń, śmiechu, ale też tych smutniejszych doświadczeń. Razem się bawią, razem wspinają się na ulubione drzewo i robią sobie niespodzianki. Szarlotka na parapecie, kot wpuszczony przez okno, wycieczka na lotnisko. Ich pomysły nie mają końca. Aż pewnego dnia

Jania i Iwo to poruszająca opowieść o przyjaźni. To historia prawdziwej, bliskiej i głębokiej więzi, która bezpowrotnie zmienia człowieka i zostaje w nim już na zawsze.

Niektórzy, czytając tę książkę czują łzę wzruszenia na policzku. I to jest dobre, bo czego jak czego, ale prawdziwego przyjaciela potrzebuje każdy z nas. Zwłaszcza w dzisiejszym, pełnym powierzchowności świecie.

Dane producenta

WYDAWNICTWO LITERÓWKA IWONA STABEUSZ
Długa 18/1 lok 6
05-220 Zielonka
Poland

biuro@literowka.com

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.