• Choroby wewnętrzne małych zwierząt Tom 3

Autor Couto Guillermo C., Nelson R.W.
Liczba stron 400
Oprawa twarda
Format 220 x 295
210.00 -11% 186.90
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
185.93
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2 - 5 dni roboczych
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
InPost Kurier 14
Poczta Polska 19
Kurier DHL 19
Dostępność Duża dostępność
ISBN 9788365373526

W podręczniku przedstawiono zasady skutecznego rozpoznawania i leczenia chorób wewnętrznych powszechnie występujących u małych zwierząt. Jej autorzy to doświadczeni specjaliści, którzy przekazując swoją wiedzę, wspierają lekarzy weterynarii w stawieniu czoła wyzwaniom związanym z ich praktyką kliniczną. Książkę wyróżniają niezwykle dydaktyczne kolorowe ilustracje, ramki zestawiające najistotniejsze informacje, przydatne algorytmy, nowe fotografie, schematy oraz uaktualnione tabele. „Liczne tabele, algorytmy niezbędne w podejmowaniu decyzji lekarskich, a także starannie dobrane ryciny i fotografie uwydatniają najistotniejsze informacje i ułatwiają ich odbiór. Z pewnością warto zainwestować w to nowe wydanie podręcznika" (Vet's Today).

„Zdecydowanie polecam ten podręcznik jako źródło wiedzy niezbędnej w codziennej pracy. Jest to książka praktyczna, przystępna, przejrzysta i logiczna. Okaże się niezwykle przydatna zarówno dla praktykujących lekarzy, jak i dla studentów" (Veterinary Record).

- Niezwykle przejrzysty układ treści
- Opis procedur krok po kroku, ułatwiający ich sprawne zastosowanie
- Ponad 850 kolorowych fotografii i rycin, rzetelnie ilustrujące poszczególne choroby i procedury.
- Tabele i ramki podsumowujące materiał, z oznaczeniami w kolorze, pozwalające szybko odnaleźć odpowiednie informacje na temat objawów klinicznych, etiologii, diagnostyki różnicowej, leczenia, a także zalecanych dawek leków i wskazań do ich stosowania
- Praktyczne algorytmy ułatwiające podejmowanie decyzji na podstawie objawów klinicznych
- Odwołania do innych partii tekstu, dzięki którym można sprawnie odnaleźć informacje powiązane z danym zagadnieniem.
- Zestawienia zalecanej literatury na końcu każdego rozdziału pozwalające dotrzeć do wyników najnowszych badań naukowych z wybranej dziedziny.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.